Azgın Karım Beni Aldatmış!

 

Cenk ve Karısı Ayça Hanım

Yaşadığı durumu bize mail olarak gönderen takipçimize teşekkür ediyoruz.

Takipçimiz gönderdi bize de bire bir gönderdiği şekilde paylaşmak düşüyor.  

(Merhaba öncelikle yazdıklarım tamamen gerçek,yaşanmış ve yaşanmakta olan şeylerdir,herhangi bir kurgu içermemektedir.)
Ben Cenk 34 yaşındayım, fakat kötü bir durumla karşı karşıyayım. Çünkü benim sikim kalkmıyor. Bir çok kez doktora gittim fakat aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Bu yüzden karımı tatmin edemediğim için onun yaşadıklarına göz yumuyorum. Bilmiyorum ama gavatım galiba ama bu benim suçum değil. Çünkü sikim kalkmıyor. Biraz size karımdan bahsedeyim. Karım Ayça 31 yaşında, sarışın, süt gibi tüysüz tene sahip olan bir afet. Bir yaz günüydü karım her yıl yaptığı gibi solaryumun yolunu tutar.. Teninin bronzlaşmasını sever ve tatil öncesi bir hazırlık edası ile süt gibi olan bembeyaz vücudunu kıvama getirmek için çeşitli bakımlarla kendini daha da çekici bir hale getirir. Aşkım sende gel dedi bir gün bende tamam dedim. Birlikte yola çıktık ve solaryum hizmeti alacağımız yere geldiğimizde esmer ve atletik bir çocuk (Serdar) yardımcı olmak için yanımıza geldi, bulunduğumuz yer boştu sadece biz vardık,çocuk solaryum makinelerinin uygun olduğunu ve hazırsak girebileceğimizi belirtti. Öncelikle karıma eşlik ederek yardımcı oldu sonra bana… Sıcak ve içtendi… Neyse çıktık ve yemek yemek için bir yere oturduk.Sohbet sırasında eşim birçok kez gittiği için..

Aynı solaryuma çocuğu tanıdığını iyi bir insan olduğunu söyledi ve bu hafta iki günde bir tatil öncesi geleceğim aşkım ben dedi. Bende tamam aşkım nasıl istersen dedim.

Anlaşılan arkadaş gibi olmuşlar rahat bir ortamda hissediyordu karım…

Karım o hafta ben işteyken beni aradı ve aşkım bugün solaryuma gideceğim, ya aynı zamanda iyi bir masaja ihtiyacım var dedi. Serdar’ı aradım rezervasyon aldım solaryum için, masajdan da bahsedince Serdar, aa ben iyi bilirim istersen ben yaparım demiş o da kabul etmiş. Ben de hem arkadaş gibisiniz zaten diyerek bir sorun görmedim ve onay verdim.
Karım solaryum sonrası Serdar’nda daveti ile hem bir şeyler içmek hemde masaj için evine davet etmiş,eşimde gitmiş.

Ve birkaç kadeh bir şeyler içtikten sonra hadi masaja başlayalım diye gülümsemiş

Serdar ve karımın hazırlanmasını istemiş.

Ardından karım üstündekileri çıkarıp…

Sadece incecik tangasıyla yatağa uzanmış, Serdar omuzlarından başlayarak karımı rahatlatmak için masaja başlamış, tüm vücuduna bolca yağ sürüp masaja devam etmiş. Ellerini bacak arasına her götürdüğünde parmaklarını karımın am dudaklarına sürtmüş ve karım o anlar epey tahrik olmuş. Ayaklarına indiğinde karımın da rahatladığını görüp Serdar karımın bir ayağını masaj sırasında dudaklarının arasına alıp yalamaya emmeye başlamış, karım ne yapıyorsun Serdar demiş fakat o devam etmiş ve rahatlatmaya çalışıyorum sadece seni demiş sonrasında karım epey tahrik olmanın etkisiyle ayaklarını koklayıp yalamasına ve emmesine izin vermiş.

Masaja bacaklarına ve bacak arasına…

Doğru tekrar devam etmiş kaygan yağında etkisi ile karımın bacakları ve bacak arasında gidip gelmiş elleri, sonrasında ise karımın bacaklarına doğru dizleri üstünde durmuş ve pürüzsüz ve dolgun kalçalarını avuçları arasına alıp masaja devam etmiş. Sonrasında şortuyla duran Serdar aletini karımın bacaklarına değdirmiş ve incecik tangasının üzerinden ve arasından karımın amını yağlı elleriyle okşamaya başlamış.
Karımdan zevk suları akarken yavaştan inlemeye başladığını söylüyor. Daha sonra şortunu çıkarıp tekrar karımın kalçalarına oturup tangasını yana sıyırmış ve 20 cm lik sikini yavaşça karımın amcığına yerleştirmiş ve gel git yapmaya başlamış, karım zevkten inlerken sırtüstü çevirip karımın bacaklarını omuzuna almış ve tüysüz tertemiz amcığına pompalamaya başlamış. Dakikalarca pompaladıktan sonra karımı dizleri üstünde durdurup arkadan yerleştirmiş ve tekrar dakikalarca pompalamış… Karım aralıklarla iki kez orgazm olup boşaldığını belirtti… Eve geldiğinde detaylıca her şeyi anlattı ve amına dudaklarımı yapıştırdığımda acıyor yavaş dedi…
Amı tuzlu ve hard şekilde sikildiği her halinden belliydi….
İnanılmaz zevk aldım yaşananlardan, karım artık ayda en az bir kez görüşüp kendini siktiriyor Serdar’a sonrada olanları tüm detayları ile bana anlatıp muhteşem anlar ve heyecan yaşatıyor…

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
grandpashabet giriş